Renginiai

Geografijos mokytojų suvažiavimas

2020 m. rugsėjo 25-26 d. Alytuje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos forumas, kuriame dalyvavo 120 geografų iš visos Lietuvos. Forume buvo aptariami nuotolinio mokymosi ypatumai, naujų programų kūrimas, pasidalinta patirtimi. Pranešimą tema „Kūrybiškumo ugdymas nuotoliniame mokymo procese“ skaitė ir Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close