Renginiai

Kvadrato varžybos su Vidu Bareikiu

Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias mokiniams skirtas sporto projektas Lietuvoje, kurį globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Į žaidynių programą įtraukta 21 sporto šaka. Sporto šakų sąrašas kasmet yra atnaujinamas, kad kiekvienas moksleivis galėtų atrasti sau tinkamiausią ar įdomiausią. Šis projektas siekia ne tik išaiškinti sportiškiausias mokyklas, bet ir sudaro sąlygas mokiniams sporto pagalba ugdyti save, susirasti naujų draugų, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų, įgauti naujų įgūdžių.
Klaipėdos „Versmės“ 6k klasės mokiniai taip pat buvo pakviesti išbandyti savo jėgas kvadrato varžybose. Deja, dėl visiems gerai žinomų priežasčių, varžytis su bendraamžiai nepavyko, tačiau moksleiviai priėmė Vido Bareikio iššūkį. Po atkaklios, daug fizinių jėgų ir ištvermės pareikalavusios kovos laimėjo draugystė ir pagarba vienas kitam. 
Ačiū Lietuvos radijo ir televizijos komandai, kuri įamžino žaidynių akimirkas.
Kviečiami žiūrėti renginio akimirkas  – [aiovg_video mp4=“https://versme.klaipeda.lm.lt/wp-includes/failai/renginiai/kvadrato_varzybos_su_vidu_bareikiu/kvadratas_su_vidu_bareikiu.mp4″ width=“300″]
Dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Ilonai Malakauskienei ir 6k klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close