Renginiai

Mes aplankėme Robotų miestą

Mokslo metai tik prasidėjo, o 5c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Ilona Černiavskaja spėjo dalyvauti pirmoje edukacinėje klasės išvykoje – interaktyvioje robotų parodoje ,,Robotų miestas“. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su 23 robotais iš įvairių šalių, stebėjo robotų teatrą, pirmąsias pasaulyje roboto žuvis iš Korėjos. Taip pat galėjo išvysti  robotų padėjėjus, kurie kaip tikri menininkai gali gaminti maistą, plauti langus ir tapyti. Virtuali realybė – misija įmanoma!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close