Pilietinio ugdymo pamoka

Rugsėjo 30 d. mūsų progimnazijos kieme galima buvo išvysti, tai, ko įprastai mokykloje nepamatysi. Kariai, neštuvai, karinė atributika… ir vaikai. Nuraminsime – nieko nenutiko. Tai tik pilietinio ugdymo pamoka integruota su fiziniu ugdymu. Lietuvos kariuomenės atstovai  supažindino mokinius su krašto apsaugos principais, valstybingumu, drausme, mokiniai atliko kariuomenės parengtas užduotis. Stebėdami, kaip jaunimą ,,veža“ tokia veikla, suprantame, kad auga pilietiška visuomenė.
Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei ir 6k klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei už įdomiai ir naudingai organizuotas pamokas.