Renginiai

Pilietinio ugdymo pamoka

Rugsėjo 30 d. mūsų progimnazijos kieme galima buvo išvysti, tai, ko įprastai mokykloje nepamatysi. Kariai, neštuvai, karinė atributika… ir vaikai. Nuraminsime – nieko nenutiko. Tai tik pilietinio ugdymo pamoka integruota su fiziniu ugdymu. Lietuvos kariuomenės atstovai  supažindino mokinius su krašto apsaugos principais, valstybingumu, drausme, mokiniai atliko kariuomenės parengtas užduotis. Stebėdami, kaip jaunimą ,,veža“ tokia veikla, suprantame, kad auga pilietiška visuomenė.
Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei ir 6k klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei už įdomiai ir naudingai organizuotas pamokas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close