Renginiai

Projekto ,,Svajonių komandos“ pabaigtuvės

2019-2020 metais mūsų mokykla dalyvavo jaunimo lyderystės projekte ,,Svajonių komandos“. Mokykla į projektą įtraukė pedagogus, mokinius ir administraciją, subūrė mokyklos ir miesto bendruomenę kilniems darbams skatinant fizinį aktyvumą ir bendradarbiavimą.
Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Linai Kuisei ir fizinio ugdymo mokytojai Ilonai Malakauskienei už sveikos bendruomenės auginimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close