Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinę mokytojų dieną nuo ankstaus ryto į mokyklą rinkosi ,,žvaigždės“. Šventiškai pasipuošę raudonu kilimu žengė MOKYTOJAI. Mokinių dėmesys, pagarba, gražūs dėkingumo žodžiai dar kartą įrodo, kokios didžios profesijos žmonės esame. Šventiniame renginyje garbės raštais buvo apdovanoti labiausiai 2019-2020 m.m. nusipelnę mokytojai. Džiugią nuotaiką ir geras emocijas kūrė mokytojų ansamblis, vaikų choras, muzikantai – būgnininkai. Šventės vinimi tapo Oskarų įteikimas. Sveikiname mokytojus nominantus:
Metų mokytojaspradinių klasių mokytoją Jolantą Rupeikienę ir anglų kalbos mokytoją Sandrą Janciuvienę.
Mokytojas profesionalasistorijos mokytoją Birutę Vareikienę ir pradinių klasių mokytoją Sandrą Gedvilienę.
Mokytojas širdis – geografijos mokytoją Dalią Umantaitę-Vaivadienę ir  pradinių klasių mokytoją Gražiną Šimkuvienę.
Mokytojas šypsenapradinių klasių mokytoją Gretą Rimkutę ir fizinio ugdymo mokytoją Iloną Malakauskienę.
Mokytojas teisingumaspradinių klasių mokytoja Daiva Monkevičienę ir gamtos mokslų mokytoją Gintarę Čereškienę.
Mokytojas „stileiva“ – pradinių klasių mokytoją Eriką Beriozkinienę ir technologijų mokytoją Vilmą Mažeikienę.

« 1 2 »