Renginiai

Aleksandras Ronkus – Lietuvos metų mokytojas!

Aleksandras Ronkus, progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas,  Mokytojų dieną apdovanotas  LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos raštu. Džiaugiamės ir sveikiname mokytoją, tapusį 2019 Metų mokytoju.
        Mokytojas kūrybiškai, estetiškai formuoja ir savo darbo aplinką, ir projektuoja, kuria progimnazijos erdves. Didelį dėmesį jis skiria valstybės etnografiniams simboliams, šventėms, kasmet organizuoja tradicija tapusį respublikinį mokinių technologijų konkursą „Jaunasis meistras“, yra parengęs integruotą technologijų ir informacinių dalykų programą aštuntokams, daugybę vertingos metodinės medžiagos technologijų mokytojams. A. Ronkus yra saugesnio interneto ambasadorius, organizuoja renginius, skaito pranešimus švietimo konferencijose. 2019 m. jam buvo skirta Klaipėdos miesto Metų mokytojo nominacija.
        Gerb. Mokytojau, ačiū už Jūsų indėlį, kuriant šiuolaikišką, patrauklią mokyklą.
Metų mokytojo manymu, kūrybiški esame iš prigimties, skaityti čia…>>>

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close