Renginiai

Edukacinė išvyka į Kauną

Kol dar ruduo džiugina savo šiluma, 5b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Jolitos Benetienės, vyko į edukacinę išvyką po Kauno miestą. Aplankytas M. K. Č. dailės muziejus, šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, Kauno pilis, pasivaikščiota po alėją, sudalyvauta akcijoje donorams. Edukacinė veikla ,,Velnių muziejuje“ abejingų nepaliko. Išvykos metu mokiniai dirbo mažaisiais gidais – buvo paruošti pranešimai apie lankomus objektus. 
Įspūdžių visiems metams! Ačiū klasės auklėtojai Jolitai už pamokas kitaip.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close