Renginiai

Judumo savaitės iššūkio „Judumas be taršos“ nugalėtojai

Judumo savaitės iššūkio „Judumas be taršos“ nugalėtojai – mūsų progimnazijos 4 c klasės mokiniai su mokytoja S. Gedviliene spalio 8 d. viešėjo LR Prezidentūroje, kur juos sutiko Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene. Susitikimo metu vaikai uždavė šalies vadovui įvairių klausimų – ne tik apie Prezidento vaikystę, jų bendrą gimtąjį miestą, pomėgį važinėti dviračiu, bet ir apie didžiausius iššūkius, su kuriais jam tenka susidurti darbe. Prezidentas prisipažino, kad būdamas tokio amžiaus apie gamtosaugą dar negalvojo, tad jam labai džiugu matyti apie tai jau mąstančius dešimtmečius: „Jūs būsite tie žmonės, kurie išsaugos Lietuvą žalią, nes jau šiandien tuo rūpinatės. Linkiu, kad tokie judumo iššūkiai netruktų vos dieną, o kad Jums norėtųsi tą dieną kuo dažniau pakartoti.“  
Sveikiname iššūkio nugalėtojus ir dėkojame mokytojai S. Gedvilienei už iniciatyvą bei kūrybišką įdėjų įgyvendinimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close