Renginiai

Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo

Spalio 12 d. 7b klasės mokiniai su savo klasės auklėtoja vyko į Palangą. Tikrai ne ilsėtis. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo“. Užsiėmimo metu mokiniai ne tik stebėjo, kaip ir kokiais būdais galima išgauti elektros energiją, bet taip pat patys komandose  išband energijos rūšis –  saulės energiją, garų energiją, visiems žinomą Teslos energiją. Eksperimentuoti ir atrasti padėjo įrenginiai, kurių pagalba, išgavę  energiją skirtingais būdais, mokiniai galėjo panaudoti praktikoje, pavyzdžiui, įžiebiant lemputę. Net trys aukštai, pilni nerealių eksponatų, maloniai nustebino ir privertė pasukti galvą. Mokiniai susipažino su Velnio tuneliu, paklaidžiojo po veidrodžių labirintą, išsiaiškino senosios animacijos veikimo principą, pabuvojo Visatos kambaryje. Ačiū klasės auklėtojai Gintarei Čereškienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close