Renginiai

Svečiuose Žuvininkystės kontrolės tarnyba

        Ar žinojote, kad Baltijos jūroje plaukioja įkirptomis uodegomis lašišos? Ar žinojote, kad tinklo akis turi būti nei per didelė, nei per maža? Ar žinojote, kad žvejys vienu metu gali žvejoti penkiomis meškerėmis ir trimis kabliukais? Šias paslaptis padėjo įminti progimnazijoje apsilankiusi Žuvininkystės kontrolės tarnyba. 
        Žvejybos kontrolės vykdymas Baltijos jūroje labai atsakingas ir net pavojingas procesas. Tenka dirbti saulei nusileidus, šaltyje ir drėgmėje, jūros bangoms supant. Bet dar nė vienam brakonieriui nepavyko išvengti atsakomybės. Visos neleistinai pagautos gyvybingos žuvelės paleidžiamos į laisvę, o godūs žvejai baudžiami.
        Dėkojame Žuvininkystės kontrolės tarnybai už įdomias pamokas mūsų mokyklos moksleiviams.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close