Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas

Spalio 15 d. mūsų du mokyklos mokytojai – geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė ir technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus – dalinosi edukacinių erdvių kūrimo aktualijomis ir gerąja patirtis konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Nors, atsižvelgiant į situaciją šalyje ir pasaulyje, ji surengta nuotoliniu būdu, neįprastas formatas nesutrukdė susirinkti ir pranešėjų pristatymų išklausyti daugiau nei dviem šimtams dalyvių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.
Su mokytojų pranešimu ,,Interaktyvus žemėlapis“ galite susipažinti, spausti čia…>>>
Dėkojame mokytojams už mokyklos vardo garsinimą, dalinimąsi patirtimi su kolegomis.