Renginiai

Bitės lobis

Antroji klasikinio ugdymo klasė (2 k) vyko į edukacinį užsiėmimą po Klaipėdos senamiestį „Bitės lobis“ . Mokiniai susipažino su Klaipėdos miesto istorija ir  senamiestyje esančiais turistiniais objektais.  Vaikai gavo specialius žemėlapius, ir pagal jį lankydami žymias vietas bei įmindami mįsles ieškojo paslėpto Bitės lobio.   Nuoširdžiai dėkojame mokytojai A. Plesevičienei ir gidei A. Špakauskei už puikiai organizuotą edukaciją, surastą lobį ir šauniai praleistą laiką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close