Renginiai

Svečiuose Šaulių sąjunga

Spalio 19 d. mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos bei Lietuvos Šaulių sąjungos atstovai. 6 k klasės mokiniams teko dalyvauti jų parengtame protmūšyje. Šarados, muzikiniai klausimai, žodžių „Alias“ tik dalis užduočių, kurias teko įveikti. Mokiniai susipažino ir su tokiomis sąvokomis kaip apkasai, pilotė, katiliukas… Buvo įdomu ir naudinga.  
Ačiū klasės auklėtojai V. Jokšienei už jaunosios kartos pilietinį ugdymą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close