Renginiai

Integruota geografijos ir fizinio ugdymo pamoka

Spalio 14 d ir spalio 22 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 6 d ir 6k klasės mokiniai integruotoje geografijos ir fizinio ugdymo pamokoje išbandė savo jėgas orientuodamiesi pagal vietovės planą mokyklos teritorijoje. Jie turėjo kuo greičiau gauti užkoduotą informaciją QR koduose ir ją panaudoti atliekant užduotis. Tokios pamokos reikalauja nemažai pasiruošimo, tačiau viską kompensuoja vaikų geros emocijos, drąsa susiduriant su iššūkiais ir noras dar pakartoti tokias pamokas.
Dėkojame geografijos mokytojai D. Umantaitei – Vaivadienei ir fizinio ugdymo mokytojai Ilonai Malakauskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close