Integruotų veiklų savaitė

Šių metų spalio paskutiniąją savaitę antrojoje klasikinio ugdymo (2 K) klasėje vyko integruotų veiklų savaitė „Dievai lietuviškais vardais“. Dalykų pamokos vyko neįprastai – visas apjungė viena tema, skirta senovės lietuvių dievams. Mokiniai susipažino su senovės lietuvių tikėjimu, garbintomis dievybėmis, sužinojo pagoniškų dievų vardus bei jų globojamus reiškinius ir stichijas. Mokiniai ne tik diskutavo apie tradicines šventes ir apeigas, organizuotas dievų garbei, bet ir piešė dievų atvaizdus ant plastiko, bandė „prisijaukinti“ savo rankomis padarytus aitvarus, šoko ritualinius šokius bei giedojo senovines, dievus šlovinančias, giesmes. Savaitės veiklas vainikavo begales teigiamų emocijų sukėlęs bei per visą savaitę sukauptas žinias patikrinęs protmūšis „Vėlinės VS Helovynas“. Dėkojame 2 K klasėje dirbantiems mokytojams.