Renginiai

Integruotų veiklų savaitė

Šių metų spalio paskutiniąją savaitę antrojoje klasikinio ugdymo (2 K) klasėje vyko integruotų veiklų savaitė „Dievai lietuviškais vardais“. Dalykų pamokos vyko neįprastai – visas apjungė viena tema, skirta senovės lietuvių dievams. Mokiniai susipažino su senovės lietuvių tikėjimu, garbintomis dievybėmis, sužinojo pagoniškų dievų vardus bei jų globojamus reiškinius ir stichijas. Mokiniai ne tik diskutavo apie tradicines šventes ir apeigas, organizuotas dievų garbei, bet ir piešė dievų atvaizdus ant plastiko, bandė „prisijaukinti“ savo rankomis padarytus aitvarus, šoko ritualinius šokius bei giedojo senovines, dievus šlovinančias, giesmes. Savaitės veiklas vainikavo begales teigiamų emocijų sukėlęs bei per visą savaitę sukauptas žinias patikrinęs protmūšis „Vėlinės VS Helovynas“. Dėkojame 2 K klasėje dirbantiems mokytojams.

[aiovg_video mp4=“https://versme.klaipeda.lm.lt/wp-includes/failai/renginiai/integruotu_veiklu_savaite/integruotu_veiklu_savaite.mp4″ width=“500″]

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close