Renginiai

Mokykla 2020

Mokykla – tai žodis, kurį išgirdę, kiekvienas siejame su asmeniniais išgyvenimais. Kai kuriems pirmiausia į galvą ateina tokios mintys, kaip namų darbai, kontroliniai, sėdėjimas po pamokų, kitiems – griežti mokytojai, uniforma… Septintokams Gustei, Talitai ir Timui mokykla siejasi su atradimais, dainomis, išdykavimu. Tad, pakviesti dalyvauti inovacijų parodoje MOKYKLA 2020, jie ėmė ir sukūrė pozityvumą spinduliuojantį video klipą. Pasidžiaukite gražiomis akimirkomis!
Dėkojame 7a klasės auklėtojai Juditai Bivainienei ir klasės draugams už palaikymą ir pagalbą įgyvendinant idėjas.

[aiovg_video mp4=“https://versme.klaipeda.lm.lt/wp-includes/failai/renginiai/mokykla_2020/mokykla_2020.mp4″ width=“500″]

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close