Mokykla 2020

Mokykla – tai žodis, kurį išgirdę, kiekvienas siejame su asmeniniais išgyvenimais. Kai kuriems pirmiausia į galvą ateina tokios mintys, kaip namų darbai, kontroliniai, sėdėjimas po pamokų, kitiems – griežti mokytojai, uniforma… Septintokams Gustei, Talitai ir Timui mokykla siejasi su atradimais, dainomis, išdykavimu. Tad, pakviesti dalyvauti inovacijų parodoje MOKYKLA 2020, jie ėmė ir sukūrė pozityvumą spinduliuojantį video klipą. Pasidžiaukite gražiomis akimirkomis!
Dėkojame 7a klasės auklėtojai Juditai Bivainienei ir klasės draugams už palaikymą ir pagalbą įgyvendinant idėjas.