Renginiai

Pyragų savaitei praūžus

Lapkričio 6-oji- Tarptautinė pyragų diena. Šia proga ,,Versmės“ progimnazijos komiteto nariai sugalvojo iššūkį – pagaminti sveikiausią, gražiausią pyragą. Versmės progimnazijos bendruomenė rudens atostogų metu šeimose kepė pyragus, juos fotografavo ir siuntė nurodytu el. paštu. Nuotraukose puikavosi moliūgų, obuolių, apelsinų, morkų , žuvies pyragai. O kokia pyragų diena be šokoladinio ar želė pyragų.
Iššūkyje dalyvavo 13 šeimų, kurios atsiuntė pyragų nuotraukas. Gausiausiai dalyvavo
8b klasės bendruomenė- iškepė ir atsiuntė 16 nuotraukų. 2b klasės mokiniai kartu su mokytoja gamino vieną pyragą.
Komisijos sprendimu buvo išrinkti ir apdovanoti šie pyragų kepėjai:
Liepa Tiknytė 1k
Diana Molotkovaitė 4c
Emilijus Tikuišis 4a
Jonas ir Paulius Kasparavičiai 8c
Smiltė Lajauskytė 7c
Ačiū visiems priėmusiems iššūkį ir sukūrus ,,Versmės“ progimnazijos  pyragų stebuklą.
,,Meilė prasideda namuose“ (Motina Teresė)
Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinių komitetas

2020 m. lapkritis

« 2 »

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close