Renginiai

Apie politiką kitaip

Artėjant LR Konstitucijos dienai, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje lankėsi Klaipėdos universiteto Viešojo administravimo katedros doktorantė dėstytoja Alvyda Obrikienė, kuri priminė mokiniams, kuo svarbi yra Konstitucija.  pamoką paįvairino  smagus žaidimas, kuriame mokiniai pasitikrino teisines žinias, taip pat diskutavo apie šių dienų politinių įvykių aktualijas. 
Dėkojame svečiui ir geografijos mokytojai D. Umantaitei-Vaivadienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close