Renginiai

Pragmatiškas kūrybiškumas

Pastaruoju metu dažnai kalbama apie patraukias pamokas, kuriose mokiniai patirtų sėkmę, atskleistų individualius savo gebėjimus. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokytojų komanda – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė, geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė, fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė, technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus –  dalijosi savo patirtimi seminare „Pragmatiškas kūrybiškumas: kaip sunkiausias pamokas paversti nepamirštamomis“. Tai seminaras, kuris skirtas visų dalykų mokytojams, siekiantiems kūrybiškai ugdyti savo mokinius. Tikslas – suteikti mokytojams įrankius (metodus), kuriuos jie galėtų praktiškai pritaikyti dėstomų dalykų pamokose.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close