Pragmatiškas kūrybiškumas

Pastaruoju metu dažnai kalbama apie patraukias pamokas, kuriose mokiniai patirtų sėkmę, atskleistų individualius savo gebėjimus. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokytojų komanda – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė, geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė, fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė, technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus –  dalijosi savo patirtimi seminare „Pragmatiškas kūrybiškumas: kaip sunkiausias pamokas paversti nepamirštamomis“. Tai seminaras, kuris skirtas visų dalykų mokytojams, siekiantiems kūrybiškai ugdyti savo mokinius. Tikslas – suteikti mokytojams įrankius (metodus), kuriuos jie galėtų praktiškai pritaikyti dėstomų dalykų pamokose.