Renginiai

Įdomiosios pamokos

I-oje klasikinio ugdymo klasėje (1k) rugsėjo mėnesį svečiavosi mokinės Augustės Magziakaitės mama Airida. Ji mokiniams pristatė dantų techniko profesiją bei pravedė įdomiąją pamokėlę „Dantukų abėcėlė“. Pamokoje svečias paaiškino, kodėl svarbu tinkamai rūpintis savo dantukais, mokė, kaip reikia juos taisyklingai valyti ir prižiūrėti. Visi vaikai ne tik puikiai išmoko atpažinti ir įvardinti dantukų „draugus“ ir „nedraugus“, bet ir pasivaišino ekologiškomis morkytėmis. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei ir dantų technikei A. Magziakienei už įdomią, nuotaikingą ir turiningą edukaciją.

Spalio mėnesį I-oje klasikinio ugdymo klasėje vyko net du užsiėmimai iš ciklo „Įdomiosios pamokos“. Spalio 9 dieną, mokykloje svečiavosi Robotikos studijos atstovai, kurie per pasaulio pažinimo pamoką, pavadintą „Kosmosas ir robotika“, mokiniams padėjo įsijausti į jaunųjų išradėjų roles, mokė juos konstruoti ir programuoti robotus, atlikti bandymus, tyrinėti kosmoso paviršių. Dalyvavę šioje kultūrinėje-edukacinėje programoje ir įveikę užduotis mokiniai ne tik jautėsi „pasimatavę“ inžinieriaus profesiją, bet ir gavo programos dalyvio pažymėjimus.
Spalio 22 d. mokytojos ir projekto „Pradėk nuo savęs“ sumanytojos Nelita Gedminienė bei Jolanta Rupeikienė I-os klasikinio ugdymo klasės mokiniams ir dideliam būriui kitų pradinių klasių mokinių organizavo įdomiąją pamoką aplinkosaugos ir ekologijos tema „Padėkime gamtai – pradėkime nuo savęs“. Šioje pamokoje svečiavosi ir 1k klasės mokinio Jono Beno Butkaus mama Daiva. Ji ne tik papasakojo apie tai, kaip svarbu būti atsakingu vartotoju, gerbti ir saugoti gamtą, bet ir davė daug praktiškų patarimų, kaip būti draugiškam aplinkai, mokė mokinius rūšiuoti šiukšles. Dėkojame edukaciją organizavusioms mokytojoms Nelitai ir Jolantai bei poniai Daivai Butkienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close