Kūrybinės dūzgės

Neformalus ugdymas pradinėse Klasikinio ugdymo klasėse yra labai reikšmingas ir svarbus komponentas. Būreliuose netradicine, vaikams prieinama forma yra lavinamas mokinių loginis ir kritinis mąstymas, gebėjimas apibendrinti, analizuoti ir susieti veiklą su kasdienine patirtimi, formuojami ir lavinami mokinių prigimtiniai kūrybiniai gebėjimai. 1k klasės mokiniai labai pamėgo „Galvočių“ būrelį, kuriames suka galveles įveikdami matematinius galvosūkius, tangramas, labirintus, sudoko…. O į „Kūrybines dūzges“ renkasi ne tik mergaitės, mėgstančios rankdarbius, bet ir berniukai, kuriems patinka kurti, konstruoti, modeliuoti. Visi randa sau tinkamą ir įdmią veiklą, noriai kuria, fantazuoja, įgyvendina savo svajones.