Renginiai

Apie saugumą darbe

Valstybinė darbo inspekcija antrus metus organizuoja projektą, skirtą supažindinti 5–6 klasių moksleivius su saugiu darbu. Lapkričio 17 d. klasikinio ugdymo klasė (6k) dalyvavo nuotolinėje pamokoje, kurią vedė darbo inspektorius Saulius Surblys. Pamokos metu moksleiviai buvo supažindinti su dažniausiai kylančiais pavojais darbe, namų, mokymosi aplinkoje ir būdais, kaip jų išvengti. Gruodžio 1d. laukia interaktyvi viktorina, kurioje savo jėgas išbandę sieksime „Saugiausios klasės 2020″ titulo. Sėkmės! Dėkojame 6k klasės auklėtojai už pamokas kitaip.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close