Renginiai

Ženkliukai ,,Pykčiui NE“ jau Lietuvos nacionaliniame muziejuje

Dar pavasarį mus privertęs sustoti karantinas leido nuodugniau patyrinėti savo emocijas. Nors žinute apie klasikinio ugdymo klasės sukurtus ženkliukus „Pykčiui NE“ jau dalijomės, tačiau norime pranešti, kad ženkliukas puikuosis ir Lietuvos nacionalinio muziejaus parodoje. Muziejus siekia surinkti kuo daugiau eksponatų, atspindinčių pakitusias gyvenimo sąlygas karantino metu. Dėkojame 6k klasės  auklėtojai Vaidai Jokšienei už mokyklos vardo garsinimą ir kūrybines idėjas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close