Klaipėdos krašto olimpiečiai

I-je klasikinio ugdymo klasėje (1k) vyko įdomioji fizinio ugdymo pamoka „Klaipėdos krašto olimpiečiai“, kurios tikslas –  per aktyviasias veiklas supažindinti vaikus su Klaipėdos krašto sportininkais, dalyvavusiais Olimpinėse žaidynėse. Pamokoje mokiniai turėjo gerokai paplušėti, kad įveiktų fizines kliūtis ir, radę užduočių atsakymus, susipažintų su mūsų gimtąjį miestą garsinančiais sportinikais. Smagu vaikams buvo ne tik dalyvauti veikloje, rungtis tarpusavyje, rasti atsakymus, bet ir sužinoti, kad tarp olimpiečių būta ir buvusių mūsų mokyklą mokinių. Džiugios emocijos, kūrybiškos, mąstyti skatinančios užduotys bei aktyvi veikla – lygu pasiektas tikslas ir puikus rezultatas! Dėkojame fizinio ugdymo mokytojai ekspertei I. Malakauskienei bei pradinio ugdymo mokytojai metodininkei N. Gedminienei.