Renginiai

Lietuvos nacionalinė gamtosaugos olimpiada

2020 m. lapkričio 18 d. vyko 7-8 kl. Lietuvos nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurioje pirmą kartą dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.  Šios olimpiados tikslas – ugdyti atsakingą požiūrį į mus supančią aplinką. Olimpiadoje dalyvavo net 1600 dalyvių. Mūsų mokyklos   8e klasės mokinės Aistė Avraniukaitė, Austėja Valiulytė, Ieva Katelytė ir Deimantė Stazdauskaitė pateko tarp daugiausiai surinkusių balų moksleivių. Džiaugiamės jų diplomais r pasiektais rezultatais. Mokinius olimpiadai ruošė geografijos mokytoja Dalia Umantaitė- Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close