Renginiai

Emocijos ir jausmai ,,nuotoliniame“ gyvenime

Emocijos mums dažniausiai atrodo labai paprastas dalykas, nes mes jas jaučiame ir todėl jaučiamės ekspertais. Kas gi čia gali būti sudėtingo, jei jauti savo emocijas ir jas lyg ir žinai? Taigi, taip įsivaizduodami, mes į tas savo emocijas nesigiliname, numetame jas į šoną, ignoruojame jas, nesuprantame jų ir gaunasi, kad atsiduriame kaip tik tame paradokse, kur nieko nesuprasdami, jaučiamės žinovais. Etikos pamokų metu mokytoja Jolita Benetienė  moko, kaip atpažinti emociją, ją reikšti ar apibūdinti. Šiuo sudėtingu laikotarpiu visi suprantame, kad emocijos būna visokios. Kaip yra iš tikrųjų kviečiame susipažinti…>>>

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close