Svečiuose rašytoja Nijolė Kepenienė

Lapkričio 25d. susitikti su mažaisiais 1k klasės skaitytojais atvyko poetė, rašytoja Nijolė Kepenienė. Laikydamiesi visų saugumo reikalavimų aktų salėje  mokiniai susidomėję klausėsi poetės skaitomų eilėraštukų, atliko kūrybines užduotis, uždavinėjo klausimus.  Klasikinės klasės metų projektas – „Klaipėda – mano namai“. Tad įgyvendinant šį projektą, pradedama pažintis su Klaipėdos įžymiais žmonėmis.
        Už aktyvų dalyvavimą diskusijoje, smalsumą, už meilę knygai visi mokiniai buvo apdovanoti autorės knygutėmis. „Tegul šios dovanos artėjančių Kalėdų proga jums, mažieji skaitytojai, padeda greičiau sulaukti švenčių.“
        Skaitykite…Įkvėpkite tylą, kad ji prabiltų….