Renginiai

Svečiuose rašytoja Nijolė Kepenienė

        Lapkričio 25d. susitikti su mažaisiais 1k klasės skaitytojais atvyko poetė, rašytoja Nijolė Kepenienė. Laikydamiesi visų saugumo reikalavimų aktų salėje  mokiniai susidomėję klausėsi poetės skaitomų eilėraštukų, atliko kūrybines užduotis, uždavinėjo klausimus.  Klasikinės klasės metų projektas – „Klaipėda – mano namai“. Tad įgyvendinant šį projektą, pradedama pažintis su Klaipėdos įžymiais žmonėmis.
        Už aktyvų dalyvavimą diskusijoje, smalsumą, už meilę knygai visi mokiniai buvo apdovanoti autorės knygutėmis. „Tegul šios dovanos artėjančių Kalėdų proga jums, mažieji skaitytojai, padeda greičiau sulaukti švenčių.“
        Skaitykite…Įkvėpkite tylą, kad ji prabiltų….

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close