Matematikos olimpiada

Šiais metais antroji Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto Taurei laimėti įvyko lapkričio 13 dieną. Dar spalio pradžioje buvo pradėta mokinių, t. y. rajonų ir miestų nugalėtojų, registracija, kad jie galėtų dalyvauti olimpiadoje. Klaipėdos universitetas priėmė sprendimą, jog šiemet olimpiada gyvai vykti negalės, tad buvo sutelktas organizacinis komitetas, kuris nusprendė olimpiadą rengti nuotoliniu būdu. Klaipėdos universiteto Taurės tikslas išliko nepakitęs — skatinti mokinius domėtis matematikos mokslu, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias.
Olimpiadai ruošėsi antrojo etapo prizininkai iš 11 savivaldybių (Klaipėdos miesto ir rajono, Kretingos, Mažeikių, Plungės, Šilalės, Tauragės, Telšių rajonų, Pagėgių, Palangos, Rietavo miestų). Iš viso renginyje dalyvavo 39 mokyklos — 59 mokytojų paruošti 103 mokiniai.
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos 6k klasės mokinį Joną Danisevičių, kuris tarp savo grupės matematikų laimėjo 6 vietą.
Mokinį ruošė matematikos mokytoja Ilona Černiavskaja.