Renginiai

Mūsų augintiniai

     Pradinių klasių mokytoja metodininkė Jūratė Lipinskienė su savo mokiniais jau ne vienerius metus vykdo projektą „Mūsų augintiniai“. Projekto tikslas – ugdyti mokinių pažintinius bei socialinius gebėjimus, puoselėti meilę ir pagarbą gyvūnams.
Projektas yra integralus ir įgyvendinamas per įvairių dalykų pamokas. Lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokose mokiniai renka medžiagą apie augintinius, domisi jų įvairove, charakterio savybėmis, daro projektus, kuria rašinius ir net rašo laiškus beglobiams gyvūnams. Dailės ir technologijų pamokose mokiniai piešia, lipdo, aplikuoja. Mokinių darbeliai kasmet eksponuojami mokyklos erdvėse. Jie džiugina visą bendruomenę. 
     Svarbu paminėti, kad projektą vainikuoja kasmet organizuojama gerumo akcija, kurios metu renkamas maistelis gyvūnamas ir nuvežamas į gyvūnų globos namus „Būk mano draugas“.
     Šiemet projekto organizatoriams kilo nauja idėja – mokiniai pasiūlė pasidomėti kokių gyvūnų jie namuose laiko daugiausia, kiek laiko jiems skiria per dieną, džiaugsmo ar rūpesčių jie suteikia daugiau…. Mokiniai, parengė anketą ir apklausė keturių klasių draugus. Surinkus duomenis ir suskaičiavus atsakymus į taip rūpimus klausimus buvo parengtas pristatymas. Jį galite pažiūrėti čia…>>>
     Džiugu, kad projektas „Mūsų augintiniai“ įtraukia vis daugiau mokinių, suteikia jiems ne tik džiugių emocijų, bet ir žinių apie mūsų mažuosius draugus.
     Dėkojame projekto organizatorei mokytojai Jūratei Lipinskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close