Renginiai

Išmintingas apsipirkimas

5k klasės mokiniai  praėjusią savaitę buvo pakviesti į neeilinę klasės valandėlę. ,,Swedbank“ atstovė  pasakojo,  kas įtakoja mūsų pasirinkimą pirkti, kaip atsilaikyti prieš spontaniškus pirkinius, kaip planuoti apsipirkimus, kaip taupyti. Darbuotoja pasidžiaugė, kad mokiniai daug žino, aktyvus, drąsūs, brandūs klausimais. Pasirodo,  mes esame pirmoji Klaipėdos mokykla, užsiregistravusi šiai edukacijai. Ačiū klasės auklėtojai Vilmai Mažeikienei už  finansinio raštingumo ugdymą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close