Renginiai

KADRO NOMINACIJOS 2020

2020 m. lapkričio – gruodžio mėnesį vyko XVIII RESPUBLIKINIO VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSAS „KADRO NOMINACIJOS 2020”, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos  8c klasės mokinys Dovydas Paulauskas, 8 e klasės mokiniai:  Eimis Kostiugovas, Austėja Valiulytė,  Ema Baužaitė, Ardas  Liaukonis ir  Deimantė  Strazdauskaitė. Konkursui  buvo pateikti 44 mokinių darbai iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos mokiniai konkursui  sukūrė  ir pateikė vaizdo reportažą „Nuotolinis mokymasis“, kurį komisija išrinko kaip nugalėtoją ir skyrė pirmąją  vietą  vaizdo reportažų grupėje „TV reportažas apie pramogas ir laisvalaikį“. Sveikiname ir džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais ir jų pasiekimais. Vaizdo siužeto kūrimo grupei vadovavo geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė ir technologijų mokytojas Aleksandras Ronkus.
 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close