Renginiai

Karštoji kėdė

6k klasės mokinė Anetė Simonavičiūtė kartu su „Aukuro“ gimnazijos moksleiviais ant karštosios kėdės sodino rašytoją Dainą Opolskaitę. Jaunas amžius tikrai ne kliūtis rimtiems klausimams. Gerai žinoma jaunimo tarpe knygų autorė atskleidė paslaptis, kokiu būdu gimsta jos kūrinių personažai. Vieni jų taip ir lieka šešėlyje, kiti lyg realūs kūnai atsistoja greta. Rašytoja prisipažino, kad rašymas – gyvenimo būdas. Nėra jis lengvas, bet visada malonu, kai netikėtai, užsukusi į paštą išsiųsti laiško, sulauki komplimento. Klausimų lavina ir net nepajunti, kaip prabunda noras atrasti kūrėjos vaizduotės pasaulį jos knygose. Skaitykime. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close