Renginiai

Sportas padeda

6k klasės mokiniai dalyvavo „Svajonių komandos“ renginyje „Sportas kaip priemonė susitvarkyti su pandemijos iššūkiais“. Renginio organizatoriai Klaipėdos „Versmės“ ir Maksimo Gorkio progimnazijų aštuntokai. Jaunieji lyderiai dalijosi patirtimi, kaip panaudojant elementariausias buities priemones atlikti visas raumenų grupes aktyvinančius pratimus pertraukų tarp pamokų metu. Čiumpi nuo stalo du popieriaus lapus ir jau bėgi maratoną. Juokaujame, užteks ir kelių metrų. Bet tai bus puiki mankšta. O ir mokytis bus lengviau. Dėkojame klasės auklėtojai Vaida Jokšienei už organizavimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close