Renginiai

Laviname viešą kalbėjimą

,,Versmės“ progimnazijos 8c ir 8e mokiniai visą mėnesį plušėjo ruošdami viešąsias kalbas. Vieni rinko medžiagą apie knygų skaitymo naudą, kiti domėjosi žmogaus atvaizdo nuvertinimu socialiniuose tinkluose, dar kitiems buvo artimesnė tema apie kintančią jaunimo tarpusavio kalbą. Kviečiame paskaityti parengtas kalbas dienraštyje „Vakarų ekspresas“ . 
8e klasės mokinė Austėja Valiutytė dalijasi ir savo kalbos įrašu. Mane įtikino, o jus? Žiūrėti čia…>>>
Viešo kalbėjimo mokė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close