Renginiai

Šiemet švęsime kitaip

Visi aiškiai suprantame, kad šiemet šventes teks švęsti kitaip. Kitokios jos ir su mokiniais. 
Klasių auklėtojos kaip įmanydamos neriasi iš kailio, kad sugalvotų kuo įdomesnes paskutines klasės valandėles. Kas rašo laiškus, kas geria arbatą, kad kviečia į pokalbių kambarį Kalėdų Senelį… Kaip ten bebūtų, svarbiausia – nusiteikimas ir gera nuotaika.
Dėkojame auklėtojoms Ilonai ir Jolitai už įamžintas paskutinio susitikimo akimirkas 2020 metais. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close