Renginiai

Teisinė atsakomybė ir pirotechnikos naudojimas

Septintų klasių mokiniai bei klasių vadovės dalyvavo paskaitoje ,,Teisinė atsakomybė ir pirotechnikos naudojimas“. Paskaitą vedė Klaipėdos bendruomenės policininkas Vidas Veryga. Mokiniai įsitraukė į diskusiją, uždavinėjo klausimus bei susipažino su jiems skirta informacija. Dėkojame klasių vadovėms: Gintarei, Ingai, Gražinai, Sandrai ir Juditai už pagalbą organizuojant paskaitą  online būdu ir pavaduotojai L. Kuisei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close