Renginiai

Vokiečių kalbos konkursas „Winter ist für mich …“

Klaipėdos miesto vokiečių kalbos mokytojų metodinis būrelis organizavo kūrybinį konkursą „Winter ist für mich …“. Konkurso sąlygos: mokiniui reikėjo atsiųsti  savo fotografuotą nuotrauką žiemos tematika ir vokiškai  aprašyti. Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojas:
Liviją Jurkutę, 8d klasė – I vieta („Šiluma ir šviesa“) .
Ievą Katelytę, 8e klasė, I vieta („Mano miestas žiemą“).
Skirmantę Dambrauskaitę, 8d klasė – III vieta („Gražiausios gamtos nuotraukos“). 
Mokines konkursui ruošė vokiečių k. mokytoja Asta Jaramavičiūtė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close