Tarptutinio konkurso EU-CONEXUS dalyviai – versmiečiai

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvauja Europos Sąjungos paskelbtame tarptautiniame konkurse EU-CONEXUS, kurio vienas pagrindinių  tikslų yra didinti supratimą apie iššūkius, kylančius Europos pakrančių miestams  dėl klimato kaitos ir įkvėpti visuomenę ieškoti sprendimų, padėsiančių pritaikyti aplinką tausojančius principus kasdieniame gyvenime. Mūsų mokyklai atstovauja  dvi komandos po 4 mokinius. Jos kurs vaizdo reportažus apie iššūkius, su kuriais susiduria Klaipėdos miestas  ir   pristatys  anglų kalba šio  konkurso komisijai. Konkursas startavo, jo rezultatai bus skelbiami 2021 m. balandžio mėnesį. Sėkmės komandoms. Laukiame.
Komandų koordinatorė –  geografijos mokytoja Dalia Umantaitė -Vaivadienė.