Renginiai

Saugiausia klasė Lietuvoje – 6k!

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 6k klasės mokiniai dalyvavo Valstybinės darbo inspekcijos organizuotoje viktorinoje, kur varžėsi su visos Lietuvos šeštokais, ir iškovojo garbingą ,,Saugiausios klasės 2020″ titulą. Smagu, kai nuosekliu darbu pavyksta pasiekti puikių rezultatų. Dabar vaikai saugiai galės tvarkytis savo namuose ir net mamą ar tėtį perspėti apie gresiančius pavojus. 
Dėkojame 6k klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei, kuri rūpinasi savo mokinių saugumu. 
Plačiau apie renginį kviečiame paskaityti: spausti čia…>>>

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close