Renginiai

Suteik sveikam kūnui sveiką sielą

Nuotolinis mokymosi procesas gali būti įdomus!  Trijų dalykų – geografijos, fizinio ugdymo ir lietuvių kalbos – integruota pamoka-projektas ,,Suteik sveikam kūnui sveiką sielą“ išjudino 6k klasės mokinius tikra šio žodžio prasme. Mokiniai turėjo sukurti maršrutą, išmokti dirbti su išmaniosiomis programėlėmis, užkoduoti informaciją QR koduose,   patys įveikti šį maršrutą bei parašyti atsiliepimus straipsnyje. Vaikai entuziastingai kūrė, rinko informaciją, vaikščiojo, fiksavo fizinius parametrus bei rašė straipsnius. Ši  pamoka – puikus pavyzdys, kad ir nuotolinis mokymasis gali būti įtraukiantis, įdomus, visapusiškai naudingas. Ačiū geografijos mokytojai D. Umantaitei-Vaivadienei, lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei ir fizinio ugdymo mokytojai I. Malakauskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close