Renginiai

Piešinių konkursas „Kalėdu dovana – 2020“

Mūsų mokyklos 4 a klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio r. Velžio gimnazijos organizuotame respublikiniame 1-4 klasių piešinių konkurse „Kalėdu dovana – 2020“. Džiaugiamės, kad 4a klasės mokinė Egita Jokužytė šiame konkurse laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame mokytojai Jolantai Rupeikienei. 4b klasės mokinė Auksė Reinikytė šiame konkurse laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname ir dėkojame mokytojai Dalei Jurkienei. Konkurso nugalėtojų darbais galite pasigrožėti čia…>>>

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close