Renginiai

Pasaulis šeštoko akimis

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje mokosi ypatingi šeštokai. 6k klasė – ne tik saugiausios klasės titulo laimėtojai, bet ir be galo kūrybiški jauni žmonės. Lietuvių literatūros pamokos – ne pats žaviausias užsiėmimas trylikamečiams, bet jie sugeba nustebinti savo įžvalgomis trumpučiuose filmukuose „Pasaulio sukūrimas šeštoko akimis“. Lietuviai savojo pasaulio sukūrimo epo, deja, neturi. Tad sukurti savąją versiją teko 6k. 
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei.
Smagaus žiūrėjimo.
 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close