Renginiai

Skautiška stovykla

Kai spalis jau ėjo į pabaigą, 6e klasės mokiniai kartu su auklėtoja B. Vareikiene išsiruošė į Skautų slėnį. Dviejų dienų sausumos žygis prasidėjo Verpių prieigose apžiūrint meteorito kraterį. Visos stovyklos metu mokiniai mokėsi išgyventi gamtoje, pasigaminti valgį, užsikurti ugnį. Tokia patirtis ne tik buvo įdomi ir naudinga. Emocijos ir prisiminimai dar ilgam liks atminy. Ačiū klasės auklėtojai Birutei Vareikienei už įdomią išvyką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close