Konkursas ,,Gerasis Mikalojus“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Klaipėdos vokiečių bendrijos kūrybiniame konkurse „Gerasis Mykalojus“. Tai Klaipėdos vokiečių bendrijos projekto „Vokiečių kultūros dienos 2020“ renginys. Konkursui „Gerasis Mykalojus“ buvo atsiųsti 183 darbai iš 12 Klaipėdos miesto mokyklų ir vienas darbas iš Vilniaus. Darbais – nugalėtojais laikomi daugiausiai balsų („like“) surinkę darbai. Iš 183 darbų buvo atrinkta 10 piešinių – nugalėtojų. Tarp jų ir mūsų mokyklos mokinių – Bertos Anos Tamašauskaitės, 7c klasės, ir Gabijos Matulaitės, 8c klasės- darbai.
Sveikiname jaunąsias menininkes ir jų įkvėpėją vokiečių kalbos mokytoją Astą Jaramavičiūtę.