Renginiai

Meninio skaitymo konkursas „Balta pasaka“

Sausio 7 d. vyko respublikinis mokinių nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta pasaka“. Konkursą organizavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius viešai skaityti, skatinti saviraišką, kūrybiškumą, ugdyti vaikų meninę kultūrą. Kiekvienas dalyvis turėjo pasirinkti po vieną vaikiškos poezijos kūrinį ir jį perskaityti. Konkurso metu vaikus vertino sudaryta vertinimo komisija. Konkurse dalyvavo 30 mokinių iš visos Lietuvos, tarp jų ir mūsų mokyklos 3d klasės mokinys Mantas Zėringis. Jis pasirinko skaityti Salomėjos Nėries kūrinį „Senelės pasaka“. Skaitovas skaitė kūrinį įtaigiai ir emocingai, garsiai ir aiškiai. Jam pavyko laimėti III -iąją vietą. Didžiuojamės savo mokiniu. Už pagalbą ruošiantis konkursui dėkojame Manto mamai Jelenai ir specialiajai pedagogei Aistei Lajauskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close