Renginiai

Sausio 13-oji

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Šiemet Sausio 13-oji minima kiek kitaip. Nors mokyklos klasėse nesigirdėjo laisvės kovotojų vardų, neskambėjo daina ,,Laisvė“, tačiau žvakutės ant palangių degė, pirmosios pamokos pradžioje mokytojai ir mokiniai prisiminė, kaip prieš 30 metų įvyko masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybei. Ant krūtinės prisegta neužmirštuolė, namuose ant palangės uždegta žvakė, tylos minutė – tai pagarba kovojusiems ir žuvusiems už Lietuvos laisvę. Dalinamės nuotolinių pamokų akimirkomis.

Šiemet sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – 4c klasės mokiniai minėjo ypatingai… Nors ir būdami atskirai, kiekvienas savo namuose, per pirmąją pamoką, uždegę žvakutes, visi „susitiko“ savo mokytojos Sandros Gedvilienės balkone, iš kurio grožėjosi raudonais obuoliukais išdėliotais ant balto sniego, simbolizuojančiais gyvybę ir auką. Pažiūrėję filmą  „Laisvės kaina ir mano jausmai“  kalbėjosi apie tai, ką jiems reiškia laisvė ir visi drauge tylos minute pagerbė gyvybę paaukojusius laisvės gynėjus. Atmintis gyvuos, kol liudysime!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close