Renginiai

Apie Viduramžius kitaip

Integruotos Klasikinio ugdymo elementų savaitės įsibėgėja. 6k klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su viduramžių epocha per visų dalykų pamokas. Kiek įdomybių pateikė istorijos mokytoja Birutė Vareikienė – tokių faktų, vargu, ar kur išgirsite. Matematikos mokytoja Ilona Černiavskaja apie matematikos raidą viduramžiais pasakojo taip, kad net užsimiršome, jog esame 21 a. mokiniai. Šitiek įdomios istorijos dar nebuvome girdėję… Lietuvių kalbos mokytoja Vaida Jokšienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Jaunienė sugalvojo piešti – ne, ne dažais. Mokiniai kūrė paveikslus iš žodžių – lietuviškų, angliškų. Pirmą kartą išbandyta skaitmeninė programa Word Art mokinius sužavėjo ir jie su malonumu įsitraukė į kūrybinį procesą. O kiek dar visokių įdomybių per kitas pamokas galėjome patirti…
Įdomiosios pamokos tęsiasi.
Iki kitos integruotos savaitės.
Dėkojame mokytojams, pasidalinusiems mokinių darbais.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close