Renginiai

Mokonomika

Sausio 21 dieną net 13 pradinio ugdymo klasių (1a, 1b, 1k, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4b, 4c) kartu su savo tėveliais dalyvavo „Swedbank“ iniciatyva surengtoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“. Vaikams pamoka labai patiko – darbavosi išsijuosę: lankstė piniginę – kirigamis, kūrė ateities pinigus, planavo ir braižė svajonių žemėlapį. Tris valandas trukęs užsiėmimas prabėgo labai greitai. O štai 5a klasės mokiniai „Mokonomikoje“ sėmėsi informacijos apie savanorystę, ,,Darydamas kitiems gera – būsi laimingas pats“. Penktokai sužinojo, koks profesijų poreikis bus ateityje, kokiose šalyse mokiniai į mokyklą keliauja su kibirais, arba funikulieriumi. „Youtube“ kanalo blogeris dalijosi įspūdžiais apie savo pasiekimus. Dėkojame mokytojoms už iniciatyvas ir pastangas organizuojant „Pamokas kitaip“ .

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close