Renginiai

Integruotos veiklos diena „Kuo užaugęs būsiu“

1a klasėje sausio 22 d. vyko integruotos veiklos diena „Kuo užaugęs būsiu“. Vaikai pasakojo apie tėvelių darbus, bandė atpažinti demonstruojamas profesijas. Piešė savo svajonių profesiją ir pasakojo, kuo nori būti užaugę. Susipažino su trenerio, kineziterapeuto profesijomis. Visi susidomėję klausėsi Marijos tėčio Arvydo pasakojimo apie reklamos kūrėjo darbą, apie tai, kaip kuriama reklama, kaip nepakliūti į reklamos pinkles. Dėkojame mokytojai D. Monkevičienei už kūrybiškumą ir iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close